Čistenie apartmánov

Oriola ponúka profesionálne čistenie apartmánov!

Návrat do zanedbaného domova po ťažkom praconom dni vie poriadne pokaziť náladu. Obyvatelia Bratislavy už sa nemusia starať o neporiadok. Oriola ponúka základné alebo hlboké čistenie apartmánov v Bratislave a blízkom okolí. Naše domáce chápu, že každodenné čistenie apartmánov nemusí vyhovovať vášmu plánu, takže ponúkame aj týždenné, dvojtýždňové a mesačné upratovacie služby. Okrem toho, ak si prajete byť doma ekologickejší, vieme pomôcť: Ponúkame ekologickú službu upratovania bytu.

Spoľahlivé, profesionálne čistenie

Naši odborníci v oblasti čistenia dokážu Váš apartmán alebo byt vyčistiť s maximálnou kompetenciou a efektívnosťou. Máme skúsenosti a vybavenie, aby sme zvládli akékoľvek čistenie apartmánu, ktoré potrebujete, a to či už je to pravidelná upratovacia služba alebo len jednorazové upratovanie.
Servis od Orioly zahŕňa bežné čistenie toalety, čistenie podlahy, ľahké oprášenie a zber odpadu. Hlboké čistenie je ideálne pre klientov, ktorí chcú všetku kvalitu našich rutinných čistiacich služieb a ďalšie. Hĺbkové upratovanie zahŕňa služby poskytované pri bežnom čistení ako aj vysávanie pohoviek a kresiel, čistenie okien a čistenie stien a dverí.

Prečo by ste si mali najať nás?

Čistenie Vášho bytu vám zaberá čas, ktorý by ste mohli stráviť s priateľmi, ale aj kradne čas, ktorý by ste mohli stráviť jednoduchým užívaním domova. Je ťažké si oddýchnuť v byte, ktorý potrebuje upratať, a je tak často ťažké nájsť si čas, aby ste to spravili Vy.  Môžeme čistiť tak často, ako si prajete, a s hypoalergénnymi výrobkami, aby sme zabezpečili, že to, čo robíme pre Vás, má len tie najpozitívnejšie účinky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *