Čistenie kancelárskych priestorov

Kontrolný zoznam prác

Nezáleží na tom, či kancelária zamestnáva pol tucta alebo niekoľko stoviek ľudí, každý potrebuje nejakú formu kancelárskeho upratovania. Aby sme sa uistili, že pracujeme podľa našich najlepších schopností, vždy sa riadime našim kontrolným zoznamom čistiacich služieb.

Čistenie kancelárií

Každý deň sa ubezpečíme, že sme vyprázdnili koše a vymenili tašky. Všetky koberce dôkladne vysávame a zmývame podlahy. Dokonca dezinfikujeme kľučky dverí.  Na konci každej relácie zhasíme všetky svetlá a zamkneme dvere. Zároveň raz týždenne utierame prach v miestnostiach .

Čistenie kuchyniek a oddychových priestorov

Náš kontrolný zoznam úradu pre čistenie kancelárskych priestorov má tiež poznámky pre oblasť oddychových priestorov spoločnosti. Pravidlá pre odpadové koše a podlahy sú veľmi podobné, ale je potrebné zvážiť ďalšie položky. Kuchynky majú často chladničky, kávovary a mikrovlnné rúry. V spoločnosti Oriola očistíme vnútra týchto spotrebičov a dezinfikujeme vonkajšie rukoväte, aby sme zabránili prenosu baktérií alebo alergickým reakciám. Tiež sa uistíme, že zotriete dosky, skrine, stolíky, stoličky, rovnako ako drez. Každý deň kontrolujeme počty papierových uterákov a v prípade potreby ich vymeňte. Na konci každého dňa vypneme všetky svetlá a zamkneme dvere.

Čistenie spoločného priestoru

Taktiež venujeme časť nášho kontrolného zoznamu na čistenie kancelárskych priestorov spoločnostiam so spoločenskou miestnosťou alebo sociálnym priestorom mimo štandardnej miestnosti na oddych. Okrem štandardných odpadových a podlahových postupov vyčisťujeme každý deň sklenené dvere spoločných priestorov. Tiež zotrieme všetky drevené práce vystavené v miestnosti. Po ukončení našej činnosti vypneme všetky svetlá a zablokujeme dvere.

Čistenie toaliet

Možno náš najkomplexnejší kontrolný zoznam je určený pre kancelársku kúpeľňu. Bez zručností a know-how pri čistení toaliet by neexistovala žiadna činnosť na upratovanie. Najmä v štáte New York majú desaťtisíce kúpeľní, ktoré vlastnia podniky. Preto je pre náš obchod a pre Busy Bee tak dôležité, že opúšťame toalety šumivé. Počas každej relácie vyprázdňujeme odpadky a vymeňte tašku. Čistieme a dezinfikujeme toaletu, rukoväť a misku. Dokonca aj drhnúť a dezinfikovať pisoáre a ich rukoväte. Deaktivujeme držiaky dverí a držiaky toaletného papiera a v prípade potreby ich vymeňte. Zásobníky na mydlo a kazety na osviežovače vzduchu takisto doplníme podľa potreby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *