Komplexná údržba budov

Služby údržby budov

Okrem klasických upratovacích služieb Oriola tiež ponúka údržbu budov. Bratislavské firmy sa môžu spoliehať na to, že ich budova bude udržiavaná v poriadku aj bezpečnom stave.

Udržanie bezpečného pracoviska je kľúčom ku kvalitnej práci. Z tohto dôvodu poskytuje Oriola najlepšie servisné služby v Bratislave.

Vyprázdňovanie všetkých košov

Keď odstraňujeme odpadky, robíme viac ako len vyprázdňovanie všetkých odpadkových košov. Vykonávame ďalší krok v podobe oddelenia recyklovateľných materiálov. Okrem tejto služby zamestnanci tiež dezinfikujú koše s antibakteriálnymi utierkami pred výmenou vreciek.

Čistiace a dezinfekčné toaletné potreby

Udržiavaním čistoty toalety sa znižuje šírenie zárodkov a infekcie. Dôkladne vyčistené toalety znamenajú, nižšiu chorobnosť zamestnancov a tým sa zvyšuje produktivita vo vašej kancelárii. Preto toaleta je jedným z jediných miest vo vašej kancelárii, kde budeme v priebehu údržby budov používať naše silnejšie čistiace prostriedky, ako dezinfekčné spreje a odstraňovače plesní a plesní. Profesionálni čistiaci pracovníci pracujú tvrdo, aby naše služby nielen eliminovali a znižovali baktérie, ale aj kontrolovali zápach.

Oprašovanie a leštenie nábytku

Odstraňovanie prachu z Vášho nábytku, a teda aj zo vzduchu, je prvoradé pre údržbu nielen vášho pracovného priestoru, ale aj zdravie Vašich zamestnancov. Na odstraňovanie prachu z nábytku používame handričky z mikrovlákien. To znemožňuje cirkuláciu do ventilačných systémov, čo môže negatívne ovplyvniť zdravie zamestnancov.

Drevené okenné žalúzie a horizontálne povrchy

Žalúzie sú perfektné miesto na to, aby prach ma nich zostal skrytý celé dni. Aby ste tomu zabránili, pravidelne ich čistíme rovnakými handirčkami používanými pri nábytku, aby sme zabránili vnikaniu prachu a alergénov do vzduchu.

Vysávanie všetkých kobercov a čistenie podľa potreby

V Oriole vieme, že niektoré škvrny na vašich kobercoch môžu vyžadovať osobitnú pozornosť. Takže okrem našej vysávacej služby budeme tiež čistiť vaše koberce, aby ste ich každý deň vyzerali tak dobre ako keď boli nové. Naše skúsenosti znamenajú, že sa na nás môžete spoľahnúť na odstraňovanie škvŕn zo všetkých typov a farieb koberca.

Zametanie a mopovanie podláh

Dlaždice a iné tvrdé podlahové povrchy môžu byť príjemným domovom pre baktérie, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť zdravie vašich zamestnancov. Oriola vyčistí tieto oblasti, zničí baktérie a pomôže udržať vašich zamestnancov zdravých.

Čistenie okien, vnútri a vonku

Dobrý prvý dojem je rovnako dôležitý v podnikaní, ako je to v živote, a preto je dôležité, aby ste si najali kvalifikovanú servisnú spoločnosť. Zabezpečíme, aby Vaša kancelária udržiavala svoj profesionálny a dobre udržiavaný vzhľad tým, že potenciálni a súčasní klienti neuvidia vašu firmu prostredníctvom rozmazaného alebo odtlačeného skla. Ponúkame čistenie okien ako pre interiér, tak aj pre exteriér.

Prachové ventilačné otvory a spätné vetranie spolu so stropnými ventilátormi

Pokiaľ ide o uvoľňovanie nebezpečných alergénov do pracovného prostredia, asi nie je horší vinník než zanedbávaný systém vetrania. Ak sa v týchto miestach môže vytvárať prach, každý deň v podstate čerpáte alergény do pracovného priestoru. Preto odvzdušňujeme vetracie otvory. Tam sa však nezastavíme. Od prachu čistíme všetky stropné ventilátory.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *